Aš kažko skanaus norėjau. Kažko tokio… Guodžiančio. Jei kada matėt užsienietiškas kulinarines laidas, rodomas per lietuviškus TV kanalus, tikrai esat girdėję, kaip jie giria savo ruošiamą „guodžiantį maistą“. Tą vakarą aš kaip tik tokio maisto ir norėjau.

Pakalbėję, pasitarę, išsiaiškinom, kad tai galėtų būti sumuštiniai belgiškame vaflyje iš vienos jogurtainės, viename PC. Oras bjaurus – nenuvažiuosi, o namuose kepti vaflius – užtruks. Ir tada, mane aplankė nušvitimas. Tą vaflį pakeitėme belgiškų vaflių keptuvėje* paskrudinta formine duona sumuštiniams. Gavosi super. 😉

Reikėjo:

  • Forminės duonos sumuštiniams;
  • Tepamo lydyto sūrelio;
  • Virto kalakutienos kumpio (rinkausi virtą, pjaustytą, bet tinka bet koks – ir ne kalakutienos, ir nevirtintas, ir nepjaustytas);
  • Gražgarstės;
  • Pomidorų.

Forminę duoną paskrudiname vaflinėje. Tepam šiek tiek lydyto sūrelio ant abiejų riekelių. Ant vienos dedam kumpio, saujelę gražgarstės, pomidorų griežinėlius ir užklojam kita. Perpjaunam įstrižai, uždedam vieną puselę ant kitos ir pateikiam milžiniškoje baltoje lėkštėje (privalomai).

2

Nelabai sveika, bet labai džiugina – tikras guodžiantis maistas. Mėgstamiausi mano sumuštiniai.

Skanaus!. 😉

*Mano meilei belgiškų vaflių keptuvei aprašyti neužtektų ir romano… Maniškėje yra temperatūros reguliatorius, taigi, užstačiusi mažą kaitrą, kepu varškėčius, blynus, vaflius ir tuo pačiu tvarkausi virtuvėje. Nereikia prie jos stovėti, kaip prie kokios keptuvės, nereikia vartyti. Ech… Aš net juokiuosi, kad gal greitai ten jau ir kotletus kepsiu. Chi chi. Bet įdomu, kas gautųsi.

Ankstesnis įrašasPradžių pradžia
Kitas įrašasMeškutės liemenė

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here