Meluočiau, jei sakyčiau, kad mezgant ar siuvant aš labiausiai mėgaujuosi pačiu procesu… Tiesą sakant, labiausiai man patinka rezultatas – tai, kad pagaminu realų praktišką daiktą. Praktiškumas čia ne tik idealiai pritaikytame modelyje (nes toks man gana retai gaunasi 😀 ), bet ir daikto sudėtyje. Pastebėjau, kad pirkdama rūbus parduotuvėje, į sudėtį kartais net nepažiūriu. Paskui, žinoma, gailiuosi, nes dėl sintetinio pluošto kaistu-šąlu. Visai kas kita, kai renkuosi audinius ar siūlus. Poliesteris ir kita sintetika mano pirkinių krepšelyje atsiduria itin retai. Tik tais atvejais, kai jis yra TOOOKIO nerealumo, kad jam galima atleisti jo netobulą prigimtį. Esu natūralaus pluošto gerbėja. Taip, sintetika geriau laiko formą, jai reikia mažiau priežiūros, bet tokiems rūbams gaminti man tiesiog gaila savo laiko. 🙂

Ruošdama kraitelį savo vaikams (vienam nuosavam ir sūnėnui su dukterėčia), ieškojau kuo natūralesnių siūlų. Mane labai nustebino, kad labai daug spec. kūdikiams skirtų siūlų yra sintetiniai. Na, galbūt dėl didesnio atsparumo dažnam plovimui… Be to, tokių siūlų spalvos manęs visiškai netenkino. Ieškojau tokių, kurie būtų natūralūs ir pakankamai kokybiški. Vienas iš mano atradimų – Silke by Arvier Peo 30. 100 % merino vilna. Neišpasakytas švelnumas ir malonumas megzti. O radau juos… Ermitaže. Kaina jų gal ir nėra pati mažiausia, bet Ermitaže dažnai būna akcijos siūlams.

20140126_120459_medium2

Daug rūbų esu numezgusi iš šių siūlų, bet šiandien rodau elfų megztukus dukterėčiai ir Mažajam A.

Dukterėčios megztuko margumą šiek tiek atsvėriau vyšninės spalvos (tiesą sakant, man čia vyno spalva 😀 ) intarpais ir žaliomis sagomis.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Kapišoną formavau iš akies ir visai neblogai gavosi. 🙂

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Kapišono atvartą, dėl viso pikto, pritvirtinau nertos juostelės kaspinėliu.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Mažojo A. megztukas tamsiai rudas su geltonų sagučių „pagyvinimu“. 😀

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

Įsiuvus pamušalą, galima dėvėti vietoje pavasarinės striukės. Neįsiuvus – kaip šiltesnį megztinį šaltoms patalpoms ar vėsiam vasaros vakarui.

Šie megzti be konkrečios schemos, bet įkvėpimas čia, čia… ir dar labai daug kur.. 😀

 

Ankstesnis įrašasKieno ausys kyšo?
Kitas įrašasKokosinė bananų duona su šilauogėmis

1 komentaras

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here