Bioderma intensyviai drėkinantis dušo aliejus

0
1151

Manau, kad bet kokio produkto testavimo terminas turėtų būti bent mėnuo. Lygiai tiek praėjo nuo tos dienos, kai pirmą kart kažkuriame grožio tinklaraštyje perskaičiau apie šį produktą ir dar tą pačią dieną jį nusipirkau. Kuo ši priemonė patraukė mano dėmesį? Pirma – aiškiai parašyta, kad skirta atopinei odai, o būtent tokia ji mano mažylio. Antra – aliejinis dušo prausiklis lyg ir žada tai, kad po maudynių oda turi būti pakankamai sudrėkinta. Prisipažįstu, kad ne visada išlipus iš vonios mažąjį įmanoma pagauti ir dar 10 minučių tept kremais kremukais, todėl prausiklis, kurį naudoju dar besimaudant privalo odą drėkinti maksimaliai. Būtent tiek užteko, kad priemonė patrauktų mano dėmesį.

Taigi, dušo aliejaus yra 200ml, kaina €9, tačiau kaip ir daugumai kosmetikos priemonių dažnai taikomos įvairios nuolaidos. Šiuo metu, kai rašau šį įrašą, eurovaistine.lt raudonuoja -25%, todėl kaina apie €7.

Sudėtis mano akimis labai nebloga, yra keli ingredientai, kuriuose pasitaiko pavojingų priemaišų ar gali alergizuoti, tačiau retoje kosmetikos priemonėje jų visiškai nėra. Aš bandžiau, sūnui bandžiau – alerginių reakcijų jokių. Keli ingredientai gali kimšti poras, tačiau šito taip pat nepastebėjau – prausiu juo net veidą (mano oda mišri), unnamed (1)po visų procedūrų nejaučiu nei nemalonaus tempimo, nei odos riebumo jausmo. Sudėtyje nėra muilų, parabenų ar dažiklių, todėl jis yra dermatologiškai saugus. Taip pat sudėtyje grynų aliejų nerasta, tačiau gausu gerų drėkiklių, naudingų vitaminų.

Kvapas malonus, tačiau ne itin stiprus, o tai didžiulis pliusas. Kuo priemonė daugiau kvepia, tuo jos sudėtis prastesnė, todėl renkantis prausiklį, kurį naudosiu ir vaikui, man itin svarbu, kad kvapas būtų vos juntamas, tačiau neerzinantis.

Konsistencija yra didžiausias šio gaminio privalumas – švelni, aliejinė, tik vos vos putojanti, tai reiškia, kad ištepus vaiko nereikės dar šimtą kartų nupilt vandeniu kol pagaliau tos putos nusiplaus. Dengiasi lengvai, neturi aliejui būdingo lipnumo. Žodžiu win win.

Ar yra minusų? Taip.
Per maža pakuotė. Norisi naudoti gausiai, o baigiasi greit. Tačiau interneto platybėse mačiau ir 1L pakuotę, tik Lietuvos vaistinėse jos dar nėra. Tai aš laukiu 🙂

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here