Aš tikrai galvojau, kad pirmasis gimtadienis tai toks… Na, tortas, arbata – gi vaikas dar toks mažas… 🙂 Galiausiai organizavau, organizavau ir gavosi visai padorus vaikiškas gimtadienis ir netgi su tema.

Dėl tam tikrų išvaizdos ypatumu ir kitų niuansų, temos ilgai galvoti nereikėjo. Tai turėjo būti mažo mielo drakoniuko šventė.

Turėjau plonesnio trikotažo su pūkeliu, taigi, pasidariau iškarpą pagal seną kombinezoną ir pasiuvau pirmąjį tikrą rūbą – drakoniuko švarkelį. Oj, netobulas, toli gražu, bet labai į temą. Toks nepermargintas, neperspaustas… 🙂

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

Spygliukus pamarginau, kad būtų šiek tiek įdomiau.
SAMSUNG CAMERA PICTURES

Kaip dabar madinga – nugarinė dalis ilgesnė ir dalis siūlių į gerąją pusę. 😀 Užsegimas – spaudės, nes užtrauktukas man siaubas-baubas iki šiol…

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Kadangi jubiliatas kaip tik išaugo visus bodžiukus, nupirkom naujų komplektą. Labai pasisekė, nes radom panašia tematika. Na, dinozaurai – ne drakoniukai, bet giminaičiai tai tikrai. 🙂

O dabar labai fainas dalykas. Kaip labai lengvai pagaminti personalizuotą bodį ar kitą rūbą. Jei reikia užrašyti vardą, skaičių ar pasiruošti kokiam vaidmeniui darželyje… Yra toks smagus dalykas – dirbtinis veltinis. Paprastai jis parduodamas lapais, nors būna ir matuojamo. Veltinis smagus tuo, kad jo kraštai neyra, jis standus ir be paklijavimo (tai toks lygintuvu priklijuojamas audinys sutvirtinimui) bei draugiškas adatai.

Pirmiausia, pasigaminau trafaretą. Kadangi maniškis labai paprastas, jo net neiškirpau… Perpiešiau ranka ant veltinio ir tiek.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Tuomet, kita pamoka – ant veltinio naudoti tik lengvai nusivalantį žymeklį. Aš naudojau savo mėgiamą želinį tušinuką, todėl buvau nubausta. Blogojoje pusėje skaičius turi „žiūrėti” į kitą pusę. Kadangi naudojau netinkamą žymeklį – klaida nepataisoma. 😀

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Išsikirpusi gerą aplikaciją, ją paprasčiausiai pridygsniavau ranka. Tokias aplikacijas vėliau galima labai lengvai pašalinti ir rūbą sėkmingai dėvėti ir kitomis progomis. Mes nepašalinom ir dėvim toliau. 😀 Galima aplikacijas klijuoti klijais tekstilei. Yra tokie stebuklingi milteliai, kurių pabarsčius po aplikacija, tereikia pervažiuoti lygintuvu. Bet tada jau visam laikui.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Tadam. ROAR for 1! Tiesą sakant, man tas dygsniukų rėmelis čia kaip tik. Lieka išlyginti prieš didžiąją šventę.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Tapukus, visai netikėtai, radome Sterntaler. Tikėjausi, kad pravers ir po gimtadienio, bet paaiškėjo, kad mažoki. Tik sudalyvavo fotosesijoje.

Tai vat. Gavosi apranga „į temą”, bet ne per daug karnavalinė. Kiek pavyko pagauti:


SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

Ankstesnis įrašasVasara ant nosies. Challenge accepted.
Kitas įrašasKaip suplanuoti savaitės valgiaraštį be ypatingų pastangų?

1 komentaras

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here