Makiažas nėra man svetima tema. Kasdienis ar vakarinis – sau jį atlieku be vargo, visiškai nesijaudindama, kad kas nors atrodys ne taip. Liūdna (na, liūdna, nes norėčiau tai pakeisti greitu metu), tačiau makiažo paslapčių nesimokiau jokiuose kursuose. Kol Adomas buvo tik planuose, turėjau begales laisvo laiko, todėl vis žiūrėdavau įvairius make-up tutorial’us per youtube. Peržiūrėjau tūkstančius video, lygiai tiek pat kartų vis bandžiau lygiai padengti veidą kremine pudra, vėliau – nubrėžti idealią akies pravedimo liniją… Na, atėjo laikas kai supratau, kad pagrindus jau tikrai moku, dabar liko tik eksperimentai – naujausios makiažo tendencijos, įvairūs contour, strobing (žinau, taip, šie dalykai skamba keistai, bet aš gi noriu pasimaivyti, kiek daug žinau 🙂 ) ir t.t.

Nežinau, kada ir kaip, bet BAM! Atsirado supratimas, kad makiažo paslapčių galima mokytis ir iš knygų – lietuvių kalba jų išleista ne viena. Tačiau, vartydama užsienio prof’ų kūrinius knygynuose, suprasdavau viena – visose knygose begalybė informacijos, netinkančios Lietuvos moterims ir merginoms. Jeigu mokomės kaip taisyklingai paSIdažyti, mums visiškai neaktualu kaip padažyti tamsaus gymio moteris. Ir štai – pagaliau nuostabi Lietuvos make – up pro Olesia Žuravliova išleido knygą, sukomplektuotą būtent lietuvėms. Kas gi ta Olesia? Ji toookia profesionalė, puikiai žinoma ne tik tarp Lietuvos makiažo meistrų, bet ir pasaulyje. Įvertinta gausybe apdovanojimų, turinti savo vardo vizažo meistrų mokyklą. Jos komandoje ne tik mokytojai – vizažistai, bet ir stilistai, kosmetologai, kirpėjai, fotografai… Žodžiu, pro of pro’s. Na, aš turiu tokią slaptą, labai labai užslėptą svajonę kada nors sėdėti OŽ mokykloje ir mokytis profesionalaus vizažo, bet šį kart – mažiau apie mano svajones, daugiau apie knygą.

Knygoje yra 12 skyrių apie kosmetikos pagrindus – apžvelgiama ne tik dekoratyvinė kosmetika, bet ir teisingas veido odos paruošimas, t.y. veido odos priežiūra ir puoselėjimas. Atskiras skyrius apie spalvų taikymą, knygos atvarte yra priedas, padedantis nustatyti kokie atspalviai jums labiau tinka –  šilti ar šalti. Vadovaujantis pateiktomis instrukcijomis tai padaryti taip paprasta, lyg iškepti blynus eilinį šeštadienio rytą – vienas, du ir jau žinai kokias spalvas makiažo paletėje rinktis.

Image-1

Atskirame skyriuje itin aiškiai išdėstyta, kaip idealiai modeliuoti veidą. Na, žinot, dauguma merginų gatvėje pabrėžia skruostus tamsia pudra ir galvoja, kad jau viskas – Olesia knygoje atskleidžia paslaptį… Veido modeliavimas, tai ne tik pabrėžti skruostai, o atskiras darbas, kurį, nors kelissyk pasitreniravus, gali atlikti bet kuri. Ir žinoma, pilna įvairių vizualizacijų, padedančių namie nusistatyti savo veido formą. Pasaka, tik imk, skaityk ir mokykis! O vėliau drauges stebink kraipydama galvą, kad „neee, niekas man makiažo nedarė, atlikau pati”!

Image-2

Mano nuomone, pats įdomiausias skyrius (na, jei pagrindus jau moki, norisi tiesiog nagrinėti išbaigtus profesionalų makiažus ir mokytis paslėptų gudrybių) – makiažo receptai. Pateikiamas vienas išbaigtas makiažas, tada step by step parodyta (su nuotraukomis!) kaip šį makiažą sukurti. Nerealiai! Itin informatyvu, paaiškinta kam skirtas toks makiažas, kokių priemonių prireiks ir kokios charakteristikos veidui puikiausiai tinka. Tokių makiažo receptų knygoje – 17. Žinoma, kad išbandžiau ne visus, nes ne visi jie tinka mano veidui, tačiau kelis iš jų tikrai kūriau žingsnis po žingsnio.

Image-3

Na, tai ar ši knyga tinkama nešti dovanų draugei, mamai, anytai ar pusseserei? Be abejo! Makiažo profesionalės turiniu nenustebinsite, bet eilinę moterį ar merginą tai tikrai. Ši knyga jokiu būdu nesako „ei, dažaisi prastai, išmok biški„, ji tokia lengva ir moteriška, kad ją gera vartyti prie latte kavos puodelio. O vėliau, susidėjus visas savo makiažo priemones prieš akis, bandyti ir bandyti makiažo pagalba pabrėžti savo gražiausius bruožus.Image

Šią knygą knygos.lt dažnai siūlo įsigyti už pusę kainos – žinau, kas iškart griebė kelias, vieną siuntė draugei dovanų, kitą – sau, o trečią pasiliko tai akimirkai, kai netikėtai išlįs koks gimtadienis ir dovanos norėsis geros, itin kokybiškos ir greitai. Taigi, įprasta kaina 13.99eur, šiuo metu knygos.lt 6.99eur.

Čia galite rasti asmeninę Olesios Žuravliovos youtube paskyrą, kurioje gausu įvairių patarimų.

Džiuginančių bandymų! 🙂

Ankstesnis įrašasKaip suplanuoti savaitės valgiaraštį be ypatingų pastangų?
Kitas įrašasSiuviniai vaikams. Pirma dalis

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here