Labai mėgstu praktiškus daiktus. Kaži, ar kas nors įsiūlytų man neišskleidžiamą sofą… Ir niekada nemegzčiau megztinio trumpomis rankovėmis. 😀

Kai reikia suknelės kokiai nors progai, dažniausiai perku tokią, kurią galėčiau vilkėti ir darbe. Šį kartą, artėjant brolio gimtadieniui, tokią pasisiuvau. Suknelė gana paprasta. Jokių didelių įmantrybių. Tiesa, su forma ir įsiuvais.

Iškarpos iš Burda style 3/2016. 121 modelis. Ši Burda man labai patinka. Daug mano skonio suknelių. Aišku, buvau labai „gudri“ ir nusipirkau vokišką variantą. Padėka skrieja Myliu siūti grupiokei Dominykai už atsiųstas angliškas instrukcijas. 😉

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Tiesą sakant, daug ta instrukcija neteko pasinaudoti… Originalusis variantas turėjo būti su pamušalu ir užtrauktuku. Aš lentynoje turėjau trikotažo su pūkeliu, kurio raštas man labai patiko. Jis turi tamprumo, todėl neįsiuvau užtrauktuko (taip taip, bijau kaip siaubo-baubo 😛 ). Pamušalo taip pat neprireikė – audinys ir taip standus, tad pabijojau, kad suknelė bus per šilta.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Pasiklausiau kalbų grupėje, kad Burdoje iškarpos padidintos, taigi rinkausi 36 dydį. Įprastai dėviu 36/38. Siuvau tik overlokine siūle, todėl užlaidas pasidariau ~ 7 mm.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Tada savaitę, vis sukdama galvą, kaip čia sutvarkyti apdailą, po siūlę dygsniavau rankomis. Turiu pasakyti, kad čia gal labiausiai mano apgalvotas siuvinys… 😀

Kažkuriuo momentu atrodė, kad nė pro kur aš į ją netilpsiu, todėl nugaros įsiuvus pasilikau pabaigai. Taip pat, dėl viso pikto, nusipirkau užtrauktuką.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Kažkoks nesusipratimas gavosi su rankovėmis. Galvojau, kad prisidirbau pati, bet pažiūrėjau nuotrauką žurnale ir supratau, kad… tie stogeliai ten turi būti! Na, man jie visiškai netiko, tad  trejose vietose, lygiais atstumais, suėmiau ir susiuvau rankomis.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Dar vieną korekciją padariau šoninėse siūlėse ties krūtine. Neblogai atrodė ir be jų, bet su jomis – visai puikiai.

Taigi, kaklo ir rankovių apdailai išsikirpau apsiuvus. Juos sutvirtinau paklijavimu. Kraštą buvo galima apmėtyti. Aš pataupiau savo laiką ir neapmėčiau, nes audinys neyra ir taip. Kraštą keliose vietose pritvirtinau „paslėptu dygsniu“. Na, išsiduoda jis šiek tiek, bet tik esant labai geram apšvietimui, vat, kaip šitoje nuotraukoje:

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Klostės ant liemens. Atsiprašau už pasiglamžymus – fotografuota nelyginus…

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Raštas iš arčiau. Atrodo, lyg būtų suderintas. 🙂

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Sudalyvavo suknelė ir Mr. M gimtadienyje. Ir dar dalyvaus kitur, nes tam aš ją tokią ir siuvau. 😀

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Taigi, iškarpos puikios. Modelis kiek įdomesnis, bet tikrai nesudėtingas. Rekomenduoju. 😉
SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES
O kalbant apie šią Burdą, spėkit, kiek modelių stovi eilėje??? Labai rimtai planuojami 5. Dar bent trys – su klaustuku… 😀

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Ankstesnis įrašasDar 10 minučių arba DIY lavinamieji žaislai
Kitas įrašasDIY auskarai pagal Rūtą

2 KOMENTARAI

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here