Drėgnų servetėlių užpakaliukams mažai teko panaudoti. Porą kartų buvom nusipirkę didesnes pakuotes, bet iki galo niekada nesunaudojom. Pradėjome pirkti tik kompaktiškus mažus pakučius, bet ir tai… panaudojus vienoje išvykoje, likutį tekdavo sunaudoti jau ne pagal tiesioginę paskirtį. Jei tik servetėlės įgaudavo kokį kitokį kvapą, iš karto būdavo vartojamos dulkėms ar batams valyti.

Vieno apsipirkinėjimo metu už akių užkliuvo Green Shield servetėlės virtuvės paviršiams. Na, ne visai virtuvės – tiesiog tiems, kurie liečiasi su maistu (Food Surface). Išbandžiau. Drąsiai rašau prie atradimų ir rekomenduoju.

Mūsų maitinimo kėdutės užvalkalas – eko oda. Tiek ją, tiek kėdutės stalelį servetėlės nuvalo be didesnių pastangų. Bandžiau ir su paprasta kempinėle – su servetėlėmis tikrai lengviau.

Šias servetėles dar naudoju žaislams, laminuotoms knygelėms, mikrobangų krosnelei, šaldytuvui ir visiems kitiems virtuvės paviršiams valyti. Teko valyti net sienas po burokėlių viešnagės! 😀

Taip taip, kitiems virtuvės paviršiams ir mikrobangų krosnelei galima įsigyti kitas, tos pačios firmos servetėles. BET! Kaina ta pati, nemanau, kad verta apsikrauti tais nemažais servetėlių pakais. Ko, šiaip jau, ir siekia gamintojas, pateikdamas bent tris servetėlių rūšis atskiroms virtuvės dalims.

50 servetėlių kainuoja apie 1,5 EUR ir man užtenka mažiausiai mėnesiui (suvartoti rekomenduojama per pusmetį).

Nuotraukoje taip pat pavaizduotos WC servetėlės – valau dulkes nuo visų vonios paviršių. Nieko ypatingo, tikiuosi, kad bent naikina mikrobus, kaip parašyta. Drėgnos servetėlės nosytėms – jei vaikas sloguoja ir nuo popierinių parausta veidukas. Man nėra labai reikalingas dalykas. Kiek padirbėję pagal paskirtį, servetėlės iškeliavo valyti dulkių… 😀

Ankstesnis įrašasDūkštų ąžuolyno pažintinio tako žaidimas arba „ką veikti savaitgalį?“
Kitas įrašasArdžiau

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here