Nėra čia ko slėpti – atrasti laiko grožio procedūroms man yra sunku. Aš arba turiu svarbesnės alternatyvios veiklos, arba reikalinga Mažajam A., arba tiesiog esu labai pavargusi ir… TINGIU.

Tikrai neretai veidrodyje į mane priekaištingai žvelgia jauna moteriškaitė, papilkėjusia oda. Dažniausiai taip nutinka pavasarį. Gal problemas išryškina tas budimas, gyvybė, švytėjimas visur aplinkui, tik ne mano veide? Suprantu, kad turėdama kokteilį „>25 + probleminė oda“, TURIU skirti dėmesio savo veidui.

Neseniai, ieškodama pigesnių sauskelnių (mamų aktualijos), japoniškų prekių parduotuvėje pamačiau MITOMO kaukes. Principas tinkantis tinginėms. YPAČ, kai esi per daug pavargusi – tereikia ją išimti iš maišelio ir prispausti prie veido. Nereikia nuplauti, todėl nusiimti galima nenulipus nuo sofos. 😀 Pačios priemonės (skysčio) daug – užtenka pasitepti ir kitas sritis – kaklą, dekolte sritį.

MITOMO kaukių rūšių yra daugybė. Egzotikos prisibijau, todėl atmečiau variantus su placenta, sraigių ar bičių produktais. Pasirinkau kaukes su hialiuronu ir kolagenu bei kietagrūdžio ekstraktu.

Angliškoje instrukcijoje parašyta, kad negalima naudoti ant pažeistos odos (Lietuviškoje tokio užrašo neradau). Su vienos parduotuvės konsultante, taip pat turinčia probleminę odą, linksmai plepėjome, kokios fainos šios kaukės, ir tik patraukėme pečiais, kad pagal įspėjimą jų neturėtumėm naudoti. Iš tiesų, įspėjimas pasirodė keistas, nes akcentuojamos sudedamosios dalys tokias problemas ir sprendžia. Yasaya puslapyje pateikiama informacija:

colagenashialiuronas

Atsakymą dėl įspėjimo radau KosmetikosDNR puslapyje – yra sudedamųjų dalių, galinčių suerzinti odą ir kimšti poras. Prieš naudojimą būtai švariai nuvalykite odą ir atlikite jautrumo testą!

Jau po pirmo naudojimo oda pašviesėjo. Didžiausia mano problema – likę dėmelės-randeliai – tapo akivaizdžiai blyškesni, o išsausėję odos plotai nebešerpetojo.

Šių kaukių galima rasti daugelyje kosmetikos parduotuvių. Kaina visur panaši ~2 EUR. Yasaya parduotuvėje dabar taikoma akcija – du perki, trečias nemokamai, arba kitaip – 33% nuolaida, perkant tris pakuotes.

Tingėkit efektyviai! 😀

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here