Kai jubiliejaus proga Mr. M. pasidovanojo sau du bilietus į Muse koncertą, aš vis įtikinėjau jį pasikviesti ką nors kitą… Ne mane. Koncertas artėjo ir tapo aišku, kad sudalyvauti teks man. Likus trims valandoms iki kelionės, aš taip labai labai užsinorėjau pasisiūti suknelę koncertui, kad net nesukrovusi visos šeimynos daiktų, čiupau audinį ir pradėjau sukirpinėti. Greitai greitai… Jau atrodė, kad galėsiu vadinti tą suknelę „greituku“, bet likus valandėlei, pastebėjau audinio broką priekyje. Ant pilvo. :/ Padėjau nebaigtą suknelę (buvo likusios 3 siūlės) į šoną ir susiradau kažką spintoje.

Čia dar paminėsiu, kad po koncerto esu Nr. 1 Muse fanė. 😀

Taigi, grįžusi vėl prisėdau prie tos suknelės. Pabaigiau, pasimatavau, gavau Mr. M. komplimentą, kad vėl pasisiuvau maišą ir ėjau taisyti. O rezultatas jau nuotraukose.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Audinio brokas sunkiai įžiūrimas, bet aš jį ten palikau… Audinys pirktas SH*, už 1,5 eur.. 😀 Toks kaip polo (pikė) tik su daugiau elastano. Net neištraukiau paraukimo siūlo, nes galvojau, kad čia tokia vienkartinė suknelė ir po skalbimo bus nebenešiojama. Išskalbiu, o ji kaip niekur nieko. Puikiai. Turiu dar metrą to paties trikotažo. Mielai pasisiūčiau ką nors panašaus. Gal sijonuką žemiau leisčiau, ar tiesiog siūčiau jį tiesiai, nes dabar dariau ilgesnę-nugarą-trumpesnį-priekį. Šitas sprendimas mane storina. Kaip sako Mr. M. – atrodau, kaip šeštą mėnesį nėščia. 😀

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Pirmasis suknelės debiutas buvo Joninėse ir brolio vaikų gimtadienyje. Kaip tik nuraudo vyšnios, o aš pasipuošiau mamai iš Santorini parvežtu lavos vėriniu. Susiderinom, žodžiu.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Tiesa, panaudojau tą patį lekalą, kaip ir žaliai suknelei. Jį naudojom ir per suknelių siuvimo vakarėlį. Žodžiu, super duper yra turėti sau tinkantį bazinį lekalą. Tada belenkokią suknutę galima greitai pasibraižyti.

*Taip taip, jei seniau SH traukdavau prie lauko rūbų lentynų, tai dabar pirmu taikymu prie tekstilės. Galima rasti labai įdomių audinukų. Vis tik reikia atsirinkti – būtinai peržiūrėkite ar nėra broko, ar audinys neišpurvintas, nenublukęs. Taip pat pauostykite – ar nesijaučia pelėsio kvapo. Paprastai tokie audiniai neturi net tos SH būdingos specifinės smarvės. BŪTINAI įvertinkite kainą. Jeigu audinys ten padėtas, tai dar nereiškia, kad Jūs jį radote pigiau. Geriausią deal’ą galima rasti kai skelbiamas išpardavimas, o bet tačiau, tada ir audinių ten nelabai berasi… 😀

Ankstesnis įrašasKristės šeimos meniu planas savaitei (5)
Kitas įrašasSuknelių siuvimo vakarėlis. Pirma dalis.

1 komentaras

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here