Pabandymui – TAIP, bet daugiau – NEVERTA. Na, tai galbūt negalioja tik vynuogėms. 😀

Buvo eilinis penktadienis, kai pusė Vilniaus evakuavosi iš miesto. Evakuavomės ir mes. Mažasis A. dienos miegelį jau buvo numiegojęs ir žinojom, kad laukia kelios valandos zyzimo. Į degalinę einančiam Mr. M šūktelėjau, kad prigriebtų ko nors skanaus vaikui.

Grįžęs vyras man paduoda du lengvučius maišelius. Iš karto atkreipiu dėmesį į itin mažą svorį, pakuotės prabangumą ir bandau atspėti, kad kainavo kokie 3 eurai už vieną pakutį. Ne. Kainavo daugiau, bet Mr. M mane patikina, kad „vaikui viskas, kas geriausia“. Na, pasijuokiu ir degustuojam. O kol degustuojam, paskaitau, kas gi čia per stebuklas. Stebuklas – kruopščiai atrinkti kokybiški vaisiai, kurie užšaldyti, o tada sudžiovinti.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Tekstūra kiek primena sudžiūvusį morengą. Neteplu – tik šiek tiek paties vaisiaus miltelių lieka ant pirštų. Mangų maišelyje – ne daugiau 10 gabalėlių. Tokių lengvučių, orinių. Mums visai patiko, Mažajam A. – patiko labai. Visai kas kita su braškėmis. Pusę paragavęs, Mažasis A. likusiąją grąžino susiraukęs. 😀 Braškes ragavom penkiese – nepatiko nė vienam.

Didžiausią įspūdį čia daro gausiai „vegan, real, raw, 100%“ užrašais nusagstyta tvirta, blizgi, didelė pakuotė. Na, jei tai yra tiesiog džiovintas vaisius, tai akivaizdu, kad jis ir be gliuteno, ir tinka veganams ir pan..

Pasiūloje yra ir kitų vaisių. Apsipirkinėdami prieš atostogas tinkliniame prekybcentryje pastebėjome vynuoges (0.79 EUR) ir bananus (~1,5 EUR). Kaina ne tokia baisi, tai pabandėm vynuogių. Kiekis taip pat įspūdingai mažas, pačios vynuogės nei žalios, nei mėlynos, bet saldžios ir primena guminuką. Visiškai nepanašu į razinas ar į anksčiau ragautus „morenginius“ mangus ir braškes. Taigi, vynuoges iš bėdos užskaitom. 😀

SAMSUNG CAMERA PICTURES

To sum up, verta pirkti tik tokiu ekstra atveju, kai ketinate pirkti vaiko ramybę maistu. Taip, sudėtis gera – tik vaisius ir jokių kitų priedų, skonis įdomus pirmam pabandymui ir tekstūra sudomins, bet kaina neatitinka nei to kiekio, nei skonio. Na, o jei sau – nepavadinčiau to užkandžiu. Jūsų skrandis vargiai pasijus bent kiek pilnesnis. 😉

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here