Pasirodžius straipsniams su informacija apie šiųmetes Sostinės dienas (rugsėjo 2-4d.), mano akys „skenavo“ tekstą, ieškodamos raktinių žodžių. Radau šį tą įdomaus, nors, kaip ir tikėjausi, daug kas nesikeis. Susiradau detalią šventės programą ir susidariau mini sąrašą reginių, kuriuos norės pamatyti mūsų trejų asmenų šeima su (beveik) dvimečiu. Taip jau prisisvajoji, kai porą savaičių praleidi kaime pas tėvus… 😀

Visas dienas veiks „Dūzgiantis prospektas“.

Visų pirma aplankysime „Dizaino skverą“. Labai tikiuosi, kad organizatoriai šiemet bus apdairesni ir neteks kaisti ir stumdytis mažoje erdvėje. Sau ieškosiu įdomių auskarų bei nematytų talentingų kūrėjų. Labai įdomu, kas naujo siūloma mažiesiems.

„Gardžių lauktuvių kelyje“, pirksiu šimtalapį, desertinį sūrį su aguonomis bei rudens gėrybių: aviečių, slyvų, kriaušių. Nusipirksime po stiklinaitę pilstomų obuolių sulčių ir keliausime link „Knygų alėjos“.

Labai rekomenduoju pasidairyti „brokuotų“ knygų – jas galima įsigyti ženkliai pigiau, o brokas gali būti visai net ne brokas. Štai, vienoje mugėje nupirkau puikią Gigantozauro knygelę iš „Nieko Rimto“. Brokas ten buvo anglų kalba atspausdintas viršelis. 😀 Šiemet pirksim kokią „veiksmo“ knygelę Mažajam A., kad galėtų ramiai ją tyrinėti, kol tėvai apžiūrinės šių metų šventės naujieną – „Gurmanų erdvę“. Jei ten niekas nesužavės – pavalgyti užsuksime į „Kompaniją“. Jie turi vaikų kampą, be to, tai jau beveik mūsų tradicinė poilsio ir pasistiprinimo vieta miesto švenčių metu.

Mažajį A. būtinai vesimės į Šeimų parką Bernardinų sode. Visokie atrakcionai mūsų vaikui dar nelabai tinkami, bet šeštadienį vyksiantys pasirodymai turėtų jį sužavėti.

12.00 – 15.00 VRM kolektyvų pasirodymai – policininkai, kinologai, gaisrininkai, saugaus eismo mokykla ir ORKESTRAS!!!

nuo 15.00 (iki vėlaus vakaro) prie fontano koncertuos jaunieji džiazo atlikėjai, o mes skubėsim link Nacionalinio dramos teatro, kur būtent tuo metu „Kuždesių“ scenoje prasidės Vytauto V. Landsbergio koncertas.

Oj, smagu pasvajoti, kai už lango šviečia  saulutė. 😀 Na, turėsime gaires, o kur leis sudalyvauti galimybės – pažiūrėsim!.. Gal susitiksim? 😉

Jūs taip pat galite susidėlioti savo programą! Na, kad ko gero nepraleistumėte. 🙂

Ankstesnis įrašasKristės šeimos meniu planas savaitei (13)
Kitas įrašasSusiraukę. Galvajuostė ir „leginsai“

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here