Kartais pribaigtas didelis ir sudėtingas siuvinys taip nedžiugina, kaip koks mielas viens-du projektėlis. 🙂 Šį kartą taip nutiko su „turbano“ tipo galvajuoste ir ties keliais surauktais leginsais mažylei dukterėčiai.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Brolienė, lyg tarp kitko, atsiuntė man galvajuostės nuotrauką. Ji buvo vientisa, tik kažkokiu būdu priekyje sukeisti kraštai. Na, kaip va tokia, tik ne iš dviejų dalių. Atsikirpau gabalėlį audinio ir visaip kaip bandžiau susiūti. Niekaip. Tada valandėlė pintereste, ir už akių užkliuvo šis tas panašaus. Pabandžiau su pavyzdėliu – gavosi. Tiesą sakant, man labai patiko! Gali būti sudėtinga persiūti daug kartų sulenktą audinį, bet pabaigti galima rankomis, blogiausiu atveju. 🙂 Išsami pamokėlė va čia:

Ir dar radau video instrukciją va čia.

Leginsų lekalą buvau pasidariusi jau labai seniai. Dažnai taip darau – jeigu reikia vienos iškarpos, tai tuo pačiu persibraižau lekalus iš to paties lapo ir kitiems ateities projektams. Ir kaip tik šie susiraukę leginsai šįkart man labai tiko į kompaniją galvajuostei. Iškarpa iš Ottobre 1/2014 – 15. Labai nesudėtinga tokius leginsus pasidaryti iš paprastos schemos. Tereikia prailginti priekinę detalę ir šonuose prisiūti ištemptą skaidrią silikoninę juostelę ar ploną ir siaurą gumą.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

Šilto rudens!!! 😉

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here