Visai neseniai, rudenėjant, skubėjome į raudoną meilės šventę. Nes meilė yra raudona (o laimė – geltona). 😀 Dar raudonos yra Kalėdos (ačiū kokakolai)… Ir mano darbovietė.

Ruošėmės tai puikiai šventei po truputį. Kažkodėl neturėjau pakankamai ūpo suknelės siuvimui, todėl planavau apsižvalgyti parduotuvėse. O tada… įvyko pokalbis:

– Tai jau pradėjai siūtis suknelę? – paklausė šventės kaltininkė.

-Nee… Eisiu pasidairyti į parduotuves… Čia tokia proga… – numykiau aš.

-O aš tai galvojau, kad tikrai siūsies…

Ir tai nuskambėjo kaip toooks didelis nusivylimas! Tai paėmiau ir pasisiuvau.

Audinys – visiška mistika, pavadinimu „Audinys suknelei“. Poliesteris. Kritimas geras. Gal net per geras – labai matosi visos siūlės, raukšlelės ir apatinių rūbų kontūrai. 😀 Spalva labai drąsi koralinė raudona. Neįsivaizdavau savęs su tokia suknele, bet šventės dieną jaučiausi super gerai.

Modelis 106 iš mano mylimos Burdos 3/2016. A formos suknelė su kloste nugaroje. Labai paprastas, bet puošnus modelis (berods, žurnale jis pristatomas, kaip vestuvinė suknelė nėščiajai). Klostės susiuvimą improvizavau, nes mano žurnalas Vokiškas, o jau siuvusios pažįstamos taip pat improvizavo pagal savo suvokimą. 😀 Be to, gavau atsiliepimą, kad kaklas gaunasi pakankamai platus ir užsegimas gale nėra reikalingas. Žurnalo nuotraukoje tas galinis užsegimas nelabai dailiai atrodė, o dar ir laiko sutaupiau. 🙂

SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURESKirpau s dydį be užlaidų. Siuvau butine siuvimo mašina, overlokine 7mm siūle. S/M dydžiui, suknelė gavosi tokia tik-tik-kaiptik. Rankoves siaurinau iškart.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Besisukant:SAMSUNG CAMERA PICTURES

Žodžiu, suknele labai patenkinta. Gal ir į darbą nueisiu kokiai progai esant. 😉

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here