Labai dažnai aš nežinau, kaip reikia siūti kokį tai daiktą. Tada aš šią užduotį duodu savo smegenėlėms, ir jos sėkmingai generuoja atsakymą, man dirbant eilinius darbus. Normalūs žmonės eina mokytis – sugaišta laiko, kol mokosi, bet paskui užtikrintai ima ir pasiuva. O aš vis turiu vilties, kad sugalvosiu savo greitesnį variantą. Tada prasideda improvizacijos. Galiausiai sugaištu daug laiko ir kitam kartui vis tiek nežinau, kaip reikia teisingai daryti. 😀 Sako, žmonės iš savo klaidų mokosi, bet imant kitą siuvinį, aš ir vėl tikiuosi, kad sugalvosiu sprendimą greičiau, nei išgooglinsiu.

Šį kartą buvo ne visai taip, bet ir vėl bandžiau greitai sugalvoti „savo variantą”. 🙂 Mano smegenėlės turėjo mažai laiko visiems niuansams apsvarstyti, tai ir nuotykių buvo.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Siuvau suknelę Nr. 125 iš Burda 9/2016. Pasidariau S dydžio iškarpas be užlaidų (nes Burdoj gi viskas padidinta). Susidėliojau visą viršutinės dalies puzlę iš Mažojo A. treningų likučių ir čiupau siūti. Išmetė pirmąjį errorą: kadangi nėra užlaidų, kampai susisiuva nelygiai. Čia greitai pergalvoju, kad nieko tokio – kraštus paskui sulyginsiu su kokia kita iškarpa. Siuvu toliau. Jau pridaigstydama rankoves svarstau, kad jau šitą siuvinį tai galėsiu vadinti „greituku”. Išmeta antrąjį errorą: gi susiuvus priekines ir rankovių detales be užlaidų, jos sutumpėjo, o galinė detalė liko tokia pat. :/ Dar geriau tai, kad viena rankovė įsistatė, o kita – ne. 😀 nuardžau sudaigstymą ir sugalvojau tiesiog sulyginti netinkančią pusę su tinkama. Čia gavau trečiąjį errorą: vienodos tiek rankovių galvutės, tiek priekio ir nugaros detalės. OK. Bandau rankoves pridaigstyti iš naujo. Va čia gaunu jau ketvirtą errorą: viskas puikiai tinka. Susiuvu ir džiaugiuosi. 😀

Kas čia dar? Patrumpinau rankoves, nesiuvau jokio užtrauktuko ir kaklą užbaigiau apsiuvu. Net nežinau, kaip iš tikrųjų turėjo būti. Mano Burda rusiška, o nuotraukos per daug neištyrinėjau.

Va taip yra buriamos beveik visos mano suknelės ir kiti siuviniai. Nežinau, kaip man taip pavyksta, bet nu… pavyksta, va. 😀

Net ir detalių kampai beveik atitiko raštą taip, kaip turėjo… :))

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

Kadangi pagrindinis audinys – trikotažas su mažu pūkeliu – nesušalsiu.

Šiltų siuvinių ir Jums! 😉

Ankstesnis įrašasSumuštinukai su karamelizuotais svogūnais
Kitas įrašasTvarka bus

2 KOMENTARAI

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here