Manau, daug siuvančių mėgėjų man pavydėtų… siuvimo kampelio. Taip, aš tokį turiu. Bėda ta, kad ten anksčiau buvo mūsų darbo kampelis ir jis niekur iš ten nedingo. 😀 Taigi, ten dabar toks siuvimo kampelis/sandėliukas/darbo kampelis. Galite įsivaizduoti, kiek daug pastangų reikia tokioje erdvėje palaikyti tvarką… Todėl jos ten ir nėra.

Didelis žingsnis tvarkos link buvo mano pasiūtos medžiaginės dėžės. Vienoje įsitaisė rūbai – donorai, kitoje – rūbai, laukiantys savo eilės pasitobulinimui. Trečiojoje sutalpinau SH pirktus audinius. Bent jau toje lentynoje dabar viskas atrodo super tvarkingai. 😀 Tikrai nerodysiu, kaip atrodė PRIEŠ. Patikėkit, dabar tikrai daug geriau – net ir su tuo pasiglamžymu.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Dar riebus pliusas šiam projektui – panaudojau seniai sandėliuotus audinius. Išorinis audinys – stora standi drobė. Tokios galima rasti Ikejoj, audinių parduotuvėse arba SH – siaurų užsienietiško modelio užuolaidų pavidale. Vidinė medžiaga mano krepšiuose – L dydžio vyriški marškinėliai.

Išsimatavau lentyną ir pasibraižiau, kokios turėtų būti mano dėžutės. Vat kažkaip taip:

capture

Pasiuvau išorinę ir vidinę dėžę, tuomet vidinę įdėjau į išorinę siūlėmis žemyn. Užlenkiau trikotažinės dalies viršų ir persiuvau. Pasilengvinau sau darbą. 🙂 Įprastai reikėtų susiūti dalis, suglaudus gerąsias puses, ir išversti per paliktą tarpą siūlėje. Šiek tiek trūko standumo, taigi, dar persiuvau dėžės kampus, suformuodama kantuką.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Paraitojau viršų dar truputį ir… TADAAAM! Tvarka.

Praktiškų siuvinių!.. 😉

Ankstesnis įrašasBeveik treninginė
Kitas įrašasDėžutė šmutkėms

1 komentaras

  1. […] iš audinių arba daiktų, rastų SH. Taip, pavyzdžiui, mano siuvimo kampe puikiausiai tarnauja maiškrepšiai audiniams, pagaminti iš užuolaidos ir senų marškinėlių. Geros būklės išaugtus arba nebenešiojamus […]

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here