– Pagaliau Tavo blogas davė vaisių. – pasakė Mr. M. ir į automobilį įkėlė keliolika kilogramų sveriančią vaisių pintinę.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Pamenat, kai rašiau apie nuotykius su telefonu? Taigi, mano atsiliepimas pasiekė ir Bitės ausis. Nėr čia kuo stebėtis – aš juos užtaginau feisbuko įraše. 😀

Gavau žinutę, kurioje man buvo žadama „mane pradžiuginti“, jei pasakysiu savo kontaktus. Kadangi įžanginės kalbos nebuvo, tai net pasimečiau. Paklausiau, „už ką čia mane džiuginsit?“. Ką aš žinau, kaip ten reikalai tvarkomi – gal paskui sulaukčiau piktai nusiteikusių svečių… 😀 Man paaiškino, kad tai bus kompensacija už patirtus nemalonumus. Galiausiai sutarėm, kad galiu tą dovanėlę atsiimti kuriame nors iš didžiųjų prekybos centrų. Galvojau, ai, tikriausiai kokį makakliaką su Bitės logotipu padovanos.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Bitės salone turėjau pasakyti slaptažodį-burtažodį, bet kaip tyčia, telefoną palikau namie. Na, galvoju, jei jau vis tiek manęs neatpažins ir reikalaus to slaptažodžio, tai ir tiek to. Išgyvensiu be dovanėlių. 😀 Užbėgu į saloną, prieinu prie darbuotojos ir pradedu sakyti, kad „man rašė xxx, kad Jūs man įteiksit kažkokią džiuginančią dovanėlę…“. Darbuotojai viskas aišku – ji manęs atsiprašo už susidariusią situaciją ir nueina tos dovanėlės. Tada išlenda ir dar paklausia, ar aš vairuoju. A, galvoju, tai kažkas automobiliui. Pasakau, kad aš tai ne, bet va, vyras mane atvežė. Tai darbuotoja pasiūlo man jį pasikviesti į pagalbą ir užkelia ant stalo vaisių pintinę. Tokią… mano vaiko svorio vaisių pintinę. O mano vaikas sveria daug.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Tai pradžiugino. Tikrai nesitikėjau. Tiksliau, buvo taip netikėta, kad visai užmiršau net tai, kad Mažajam A. beprasidedanti sloga, o man ryt į darbą būtinai būtinai reikia. Ir dar viską užmiršau. Bent kelias valandas buvau laiminga kaip pyragėlis. 😀 Dar didesnį įspūdį ta pintinė padarė Mažajam A.. Lakstė jis aplink ją ir sakė „ooo..o. niam niam.“. Ir dar dainavo pakalikų „banana song“ – vienintelę dainą, kurią moka. 😀

Na va, Bite, pasirodo, viską Jūs mokat!.. Ačiū už vitaminus! 😉

Ankstesnis įrašasDėžutė šmutkėms
Kitas įrašasIš metriuko

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here