Mano pati naujausia suknelė gimė eilinį kartą susikirtus kelių istorijų vingiams.

Medžiaga

Prisijungiau prie išankstinių audinių užsakymo grupės feisbuke. Ten užsakomi audiniai – įdomesni, geresnės kokybės ir, žinoma, brangesni. Užsakymus kuruoja viena moteriškė, kuri likučius vėliau parduoda savo parduotuvėje.

Kadangi laikausi audinių dietos, nieko ten neskubėjau užsisakinėti. Ir štai, vieną vakarą grupėje atsirado pasiūlymas užsisakyti megzto trikotažo. O, galvoju, kaip įdomu! Pažiūriu į raštus ir man iškart į akį krenta lėktuvėliai. Pakviečiu Mr. M. ir parodau, „kokią tobulą medžiagą radau Jo džemperiui“. AHA. Norėtum. „Na jau ne!“ – atšauna Jis man ir aš pasižadu sau daugiau gyvenime nieko Jam nesiūti.

Bet lėktuvėliai man į akį jau buvo giliai įkritę. 😀 Dar ir kaina nesikandžiojo… Užsisakiau porą metrų – sau suknelei ir vaikų Kalėdinėms dovanoms.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Modelis

Jau turiu tris audinius, laukiančius savo virsmo į… liemenes. Kad prieitų jų eilė, pirmiausia man reikia išbandyto lekalo su gerais rankovių ir kaklo išėmimais. Tikėjausi, kad va čia nušausiu porą zuikių – bus ir suknelė ir išbandytas lekalas.

Modelio ieškojau savo turimuose siuvimo žurnaluose. Jau visa krūva jų pas mane (todėl dabar laikausi jau ir žurnalų dietos)… Nesiūti iš nusipirkto žurnalo yra konkretus pinigų švaistymas. Na, gal dar nebūtų taip blogai, jeigu jų kaina būtų 1-2 EUR – tada galima būtų save nuraminti, kad tai skaitinys prie kavos. Paprastai siuvimo žurnalai kainuoja virš 4,5 EUR. Tad galite įsivaizduoti, koks sąžinės priekaištas man yra moteriškas Ottobre už ~12 EUR. 😀

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Taigi, perverčiu savo turimą vienintelį moterišką Ottobre ir nusprendžiu, kad reikia išbandyti vat tą suknelę! Gal ji bus labai super ir galėsiu dar tokių prisisiūti į darbą. Na ir, žinoma, pritaikyti lekalą liemenei.

Kadangi žurnale buvo trys skirtingos tos pačios suknelės variacijos, nugarą kirpau 10-to modelio, o visas kitas detales – 11-to.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Kas gavosi

O gavosi kažkokia nesąmonė.

Visų pirma, tai 36 šios suknelės dydis man per didelis. Tas visas laisvumas ir medžiagos minkštumas bei margumas man pačiai atrodo kaip pižama (nors nuotraukose, turiu pripažinti, dabar jau man net labai patinka 😀 ). Rankovės per ilgos… O baisiausios tai kišenės! Aš sugebėjau jas pasižymėti ir prisiūti ne vietoje. Ir ne šiaip sau, o vienos pusės kišenę persiuvau tris kartus. 😀 Toje pusėje audinys taip išsitampė, kad net lygintuvas nebelabai padeda. Ir dar jos verčiasi laukan. Beje, dar ir nugaroje labiau matomai nesutaikiau lėktuvėlių rašto… 😀

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Po šitos suknelės man atrodo, kad man labiau sekasi burti, nei siūti kaip priklauso. Iš čia būrimo buvo, bet šiaip jau stengiausi laikytis nurodymų. O dabar, kai įsižiūriu į nuotrauką žurnale, tai nebesuprantu, ko aš tikėjausi?.. 🙂

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Kol sudėjau foto į šitą įrašą, visai patikėjau, kad gal ir visai nieko. Sunešiosiu.

Patikslinimas. Dar porą kartų peržiūrėjus, man jau ši suknelė net labai patinka. 😀

Sėkmingų Jums siuvinių! 😉

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here