Kažkur neseniai girdėjau, kad dovanoti kojinių negalima. Ta prasme? 😀

Tikriausiai nėra tokio artimo žmogaus, kuris nebūtų kokia nors proga nuo manęs gavęs kojinių. Kai kuriems pasisekė net kelis kartus. O kai kurie gavo dar ir šlepečių… 😀


SAMSUNG CAMERA PICTURES

Vilnonės kojinės su siuvinėtais inicialais buvo pirmoji mano dovana vyro šeimos nariams. Netgi specialiai tam išmokau megzti kojines. Vėlai, kai pagalvoju. Man tada jau 17 metų buvo. 🙂 Taigi, nuo tada jau esu numezgusi gerokai virš šimto įvairiausių spalvų ir raštų kojinių. Trečdalis jų – sau.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Prieš kelerius metus draugei užsiminiau, kad tikriausiai nuo manęs gaus kojines. O ji sako: „Tai aš turiu. Gavau nuo brolienės.“. Ta prasme, ji turi vienas vilnones kojines, tai jau daugiau tikrai nereikia. 😀 Aš turiu gal penkias poras šiuo metu ir dar viena tikrai nepamaišytų.

Praėjusiais metais viena iš mano dovanų idėjų buvo kojinių „Family pack“. T.y., tos pačios spalvinės gamos kojinės visiems vienos šeimos nariams.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Tokios kojinės mano mėgstamiausios – iš tikros vilnos. Vadinu jas „sveikatos kojinėmis“. Tai yra pirmasis vaistas pasireiškus peršalimo simptomams. Dėl šiurkštaus siūlo jas megzti sunkiau, bet naudingas poveikis tikrai didesnis nei minkštų ir švelnių.

Naudojau lietuvišką ir estišką vilną. Kojinių vyresniesiems kulnai ir pirštukai sutvirtinti specialiu įmezgamu REGIA poliamidu.

Man patiktų. Tikiuosi, kad jos patiko ir gavėjams, o idėja – Jums. 😉

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here