Dienotvarkė kūdikiui yra gerai. Dar geriau tėvams – kad neprarastų sveiko proto. Šis tas pastovaus, atokvėpio minutėlė… Jau antrąjį Mažojo A. auginimo mėnesį kavagėris man tapo šventa dienos dalimi. Tai toks laikas, kai mama gali išgerti KARŠTĄ kavą ir suvalgyti kokį skanėstą. Tai tapo tokiu rimtu reikalu, kad net Mr. M. iš vakaro įsitikindavo, kad turėsiu ką nors skanaus rytojaus kavagėriui. Jei skambindavau maždaug kavagėrio laiku ir pranešdavau, kad šitas mano laikas buvo sutrukdytas, Mr. M. puikiai suprasdavo, kokia katastrofa įvyko.

Pamiegoti kartu su vaiku ar ramiai išgerti kavos? Kavos.

Net dabar, grįžusi į darbą, tuo (pietų miegelio) metu, pasidarau kavos. 😀

Taigi, savo kavagėriui radau geriausią desertą. Iš pradžių jis mane sudomino stikliniais indeliais ir maža kaina. Su akcija kainavo apie eurą. Sudėtis gera. Skanu? Labai. Prisijaukinęs auditoriją, desertas kiek pabrango, bet vis tiek išlaikė labai gerą kainos ir kokybės santykį.

Likę stikliniai indeliai puikiai panaudojami šaltiems užkandžiams ar kitiems desertams patiekti. Taip pat gali būti naudojami butiyje ir žaidimuose. 😉

Ieškoti reikėtų IKI parduotuvės šaldytuvuose, prie jogurtų ir kitų desertinių gaminių. Kitose parduotuvėse mačiusi, deja, nesu.

Rekomenduoju! Skanaus! 😉

Ankstesnis įrašasZuikiai, cyp cyp ir kiaušiniai. Nemokamos Velykinės užduotėlės vaikams
Kitas įrašasTrikotažinės kepurės vaikams. Nemokamų iškarpų sąrašas

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here