Jeigu paklausit, ką man siūti sunkiausia, atsakymas, manau, nustebins. Dauguma pradeda nuo kepurių. Ir aš pradėjau. Iki šiol jų siūti nemėgstu. Nežinau kodėl, bet tiek be iškarpų, tiek su iškarpomis kepurės siuvimas man būna labai komplikuotas. Nusprendžiau, kad reikia susirasti kokią labai gerą iškarpą, pasipraktikuoti ir turėti TĄ VIENINTELĘ, kuri nekeltų streso ir visada gautųsi puikiai. Pradėjau ieškoti ir supratau, kad nieko nebus. Radau tiek grožybių, kad tiesiog nekantrauju pasidalinti visu sąrašu. Yra ir paprastų, ir įmantresnių – kiekvieno skoniui. Dėjau tik tas nuorodas, kur yra tiesioginio persisiuntimo mygtukas. Nors radau gražių variantų, bet nedėjau nuorodų į puslapius, kur už iškarpą reikia parduoti sielą velniui – užsiregistruoti ir pateikti elektroninio pašto adresą. Taigi, spaudžiam ant nuotraukų, siunčiamės, spausdinam ir siuvam. 😉

Links to really free patterns of jersey hats (you can find links to free patterns of caps with a visor here and bonnets here). Photos in this post are links to pattern pages. Click on photo and look for pdf or/and tutorial. I would strongly recommend to read all information about pattern first. Also, take a look around – usually you can find other great tutorials and patterns in these blogs. There will be more useful stuff in the blog – if you are interested – follow news on Facebook and Instagram. Happy sewing! 😉

  1. Smagi kepurė 0-12 mėn. mažyliams. Paprasta, gerai priglunda prie ausų. Lengvai pasiuvama. Nuoroda nuotraukoje arba čia.

2. Įdomesnė kepurė „keturkampiu“ viršumi. Dydžiai nuo kūdikių iki suaugusiųjų – reikėtų pasitiktinti matuojant. Nuoroda nuotraukoje arba čia.

3. Puikiai dengianti ausis ir su snapeliu. Iškarpa ten, kur parašyta „Schnittmuster Bettina„. Snapelis – patobulinimas. Nuorodoje yra pamokėlė, kaip jį primontuoti. Nuoroda nuotraukoje arba čia.

4. Kepurė, dengianti ausis 36-56 dydžiai. Nuoroda nuotraukoje arba čia.

5. Koks mielumas! Iškarpos 39 – 54 dydžių. Yra pamokėlė, kaip prisiūti ausytes ir raištelius. Nuoroda nuotraukoje arba čia.

6. Apsmukusi kepurė su prisiuvama juosta, apspaudžiančia ausis. Trys dydžiai: 6 mėn. – 6 metų. Nuoroda nuotraukoje arba čia.

7. Įdomesnis variantas – su mazgiukais. 43 – 56 cm. Nuoroda nuotraukoje arba čia.

8. Negaliu suprasti, kodėl šis modelis dar „nespogdino interneto“. Labai graži mergaitiška kepuraitė. Du dydžiai, tinkami nuo 1 iki 6 metų. Būtinai išbandysiu. Nuoroda nuotraukoje arba čia.

9. Vaikiška apsmukusi 48 – 52 dydžio kepurė. Yra ir suaugusiųjų dydžiai čia. Nuoroda nuotraukoje arba čia.

10. Labai smagi dvipusė kepuraitė. Brėžinys 46-52 dydžio iškarpai. Yra pamokėlė. Nuoroda nuotraukoje arba čia.

11. Apsmukusi kepurė su snapeliu. Iškarpos 34 – 42 dydžiams. Nuoroda nuotraukoje arba čia.

12. Su snapeliu ir raišteliais 45 – 54 dydžiams. Graži pamokėlė. 🙂 Nuoroda nuotraukoje arba čia.

13. Radau aš ją čia, bet nuorodą dedu į tą puslapį, kuriame yra iškarpa. Tobulas variantas likučių panaudojimui, o rezultatas… Superinis. 45-60 dydžiai. Pamokėlė atskirame dokumente. Nuoroda nuotraukoje arba čia.

 

Labiau vasariški variantai jau seniai bloge – kepurės su snapeliu ir skrybėlaitės:

Kepurės su snapeliu

Vasarinės skrybėlaitės [nuorodos į nemokamas iškarpas]

 

Smagaus siuvimo, šiltų ausyčių. 😉

Ankstesnis įrašasMamos kavos pertraukėlės atradimai
Kitas įrašasVan Gogh – ir vaikams

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here