Čia gal… tunika?

0
777

Būna tokių atvejų, kai nusiperki batus, o tada jau viską derini prie jų. Buvo man panašiai, kai nusipirkau įdomius leginsus ir reikėjo man neutralios minimalistinės tunikos, kad jų neužgožtų.

Kažkur užmačiau idėją. Ją šiek tik pamodeliavau pagal save ir sukosi ji mano galvoje kelis mėnesius. Iš pradžių galvojau – o kokį gi audinį jai rinktis?.. Ilgį pasimatuosiu, brėžinį pasidarysiu pagal marškinėlius, bet koks turėtų būti audinys, kad gerai kristų, nebūtų storas (nes priekis gaunasi dvigubas), bet ir ne skystas? 🙁 Vieną gražų vakarą, vieną iš tų, kai neturi laiko siūti, bet medituoji glostant turimus audinius, akis užkliuvo už audinių išpardavimo grupėje pirktos plonos, ribu megztos medvilnės. Tinka! O ir negaila, nes kainavo gal tik 3 EUR/m. (pirkau 1 m. ir ketinau naudoti, kaip rib’ą).

Pasimatavau reikiamą ilgį, pridėjau marškinėlius ir iškart ant audinio nusipiešiau detales. Ilgį pataikiau, bet priekiniai skvernai susikirsti galėjo šiek tiek žemiau. Ech… Pasilikau juostelę audinio kaklui ir praktiškai nieko iš to metro neliko. 🙂

Rezultatu patenkinta. Ar tinka prie timpų? Na.. reikia drąsos. Fotografavom labai vėjuotą dieną, tai buvo visko. Gal labiau prie kokių skinny džinsų/kelnių dėvėsiu.

Kai Mažasis A. pradėjo tampyti tuos priekio skvernus, supratau, kad čia tobulas rūbas maitinančiai mamai. 😀 Tai vat – jei reikia – idėja! 😉

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here