Žvaigždėta naktis arba Kalėdas prisimenant

0
999

Kažkada, žiauriai seniai, SH sumedžiojau kokius >3m. sintetinio veliūro su žvyneliais. Na, ta medžioklė nebuvo panaši į kokį tai pumos šuolį per pusę parduotuvės… 😀 Aš jį pamačiau, apžiūrėjau ir… nepirkau. Grįžau namo, galvojau. Dar truputį pagalvojau. Sugalvojau, kad vis tik turiu įsivaizdavimą, ką iš jo siūti, tad nuėjau kitą dieną ir nusipirkau. Ir jau net su nuolaida.

Draugės tai mane durnino visaip, kraipė galvas, nusukinėjo žvilgsnius, reikšmingai patylėdavo, tą mano lobį pamačiusios. O, bet, tačiau. Nepraėjo nė metai 😀 , kai toks eksliuzyvinis audinys patapo bais madingas ir paklausus.

Nusprendžiau nelaukti, kol ta mada praeis ir pradėjau siūti savo įsivaizduotą sutvėrimą.

Tai turėjo būti (kurį laiką ir buvo) maxi suknelė iš Burda 9/2016 – mod. 114. Užmanymas buvo išbandyti tos iškarpos viršutinę dalį ir pagal ją pagaliau (vieną kartą, galų gale) pasisiūti kitą suknelę su prigludusiu viršumi ir klostuotu arba saulės kliošo sijonu. Veliūrinės maxi suknelės fotosesija turėjo vykti Sapiegų parke, vasarą, man pasikabinus ant skersinio žemyn galva. Sijonas turėjo būti užkritęs man ant galvos, na, turėjau atrodyti, kaip koks varpelis su kojomis, o straipsnis būtų vadinęsis „pagaliau negėda parodyti vidines siūles“. Jei supratot – tai džiaugiuosi, kad pralinksminau. 😀

Aišku, šitai grand idėjai nebuvo lemta išsipildyti, nes suknelę aš siuvau žiemą. Kalėdoms. Sijonas gavosi labai sunkus – tempė viršutinę dalį, tad taip ir liko neaišku, ar ta iškarpa tinkama mano svajonių projektui. Kol ji vis dar buvo maxi ir labai gražiai žėrėjo pagavusi šviesą, pasifilmavau ir įkėliau į instagramą. O tada sijoną nukirpau.

Mano laimei, gavosi superinė patogi suknelė, visai pataikanti į madą ir dar turinti šiek tiek puošnumo.

Pakabinau aš ją į spintą ir ji ten saugiai praleido visą vasarą. Kadangi šį rudenį kiek pasikeitė mano gabaritai, labai sumažėjo potencialių aprangos vienetų skaičius spintoje… 😀 Matavausi viską iš eilės ir… SUPER! Ši suknelė puikiai man pasitarnavo ir šios žiemos šventėms. Juokingiausia, kad praėjusiais metais ėjau su ja į įmonės „retro“ vakarėlį. Šiais metais tema „Rock star“ ir aš tiesiog neturiu nieko kito, kas geriau ją išpildytų. 😀

Tiesa, kas sekat blogą Instagrame, jau galėjote pastebėti, kad ten mano projektėliai pasirodo gerokai anksčiau, nei bloge. Kaip ir ši suknelė – pademonstruota dar siuvimo eigoje. Pasirodo ten ir ne tik projektėliai. 😉 IG paskyrą susikūriau, kai Mr. M. tvarkė blogo dizainą ir sakė „jei neprisiruoši dabar – vėliau nedarysiu“. Taip ir atsirado ta nuotraukų juosta puslapio apačioje. Vėliau visai prie Instagramo pripratau ir jis patenkina tą mano norą pasidalinti „dar ant karštųjų“. 😀 Dabar turėsiu kiek daugiau laiko, tad ir ta nuotraukų juosta, ir blogas pildysis sparčiau.

Blizgėkit! 😉

Ankstesnis įrašasRaganaganosiai
Kitas įrašasTvarka bus #3

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here